Dorty

Proč nemám ceník
Cena mnou vyráběných dortů je zcela individuální a vždy předem domluvená. Závisí na přání zákazníka a je odvislá od velikosti dortu, složitosti i použitých ingrediencí. Alespoň orientačně - cena 10 porcí klasického dortu o průměru 24 cm začíná na 900 Kč, u dortů svatebních je to od 100 Kč za jednu porci. Ceny originálních 3D dortů začínají na 1.500 Kč.
Vyberte si korpus a krém podle Vaší chuti
Máte-li jasné chuťové preference, není problém. Jaký korpus a krém si budete přát, je prakticky jen na Vás. Nemáte-li jasnou představu, možná Vám pomůže to, že nejoblíbenější je čokoládový korpus s čokoládovým krémem, k dalším oblíbeným krémům patří tvarohovo-jogurtový, citrónový, jahodový nebo ořechový.
Objednání dortu je snadné
Zavolejte mi nebo napište mail a ideálně se domluvíme na schůzce, abychom podobu Vašeho dortu probrali osobně. Když budete zaneprázdněni, určitě se domluvíme i po telefonu a následně mailu. Jen objednávky zaslané mailem bez předchozího telefonátu či osobní schůzky nepřijímám.
Potřebujete dort převézt na větší vzdálenost?
Ani to není problém. Jak dort převážet a skladovat ráda sdělím osobně při objednávce. V případě zájmu lze zajistit přepravu dortu specializovanou přepravní službou.
preloader
Chyba aplikace

FAILNěco je špatně

Nastala chyba aplikace

Omlouváme se, ale v aplikaci nastala chyba, která neumožňuje další chod.
Můžete se pokusit provést akci znovu, pokud se bude problém opakovat kontaktujte prosím správce webu.